Restauracja została zaprojektowana w odcieniach bieli i szarości, które zostały przełamane złotymi detalami. Spójny a zarazem niepowtarzalny charakter restauracja zawdzięcza meblom w kolorze głęboko nasyconego turkusu. Sala Restauracyjna może pomieścić 40 osób. Restauracja oferuje wybór najlepszych smaków polskiej oraz śródziemnomorskiej kuchni sprecyzowanych w szerokim menu, które dopełnia selektywnie ułożona karta wysokojakościowych win. Poprzez rezerwację goście mają możliwość ułożenia precyzyjnego menu, w które uwzględniane są również indywidualne potrzeby, jakie to mają wygenerować najwyższą jakość usługi i niezapomniany klimat. Usługi gastronomiczne świadczymy każdego dnia, bez względu na odbywające się uroczystości na Sali Balowej oraz Sali Konferencyjnej. Organizujemy także bankiety dla 200 osób z profesjonalną pełną obsługą cateringową naszej Restauracji.
Śniadania w formie bufetu serwowane są od poniedziałku do piątku w godzinie od 6.30 do 11:00, w soboty i niedziele od 7.00 do 11.00.
Restauracja czynna jest od poniedziałku do soboty w godzinach 12:00 - 22:00, w niedziele i święta od godziny 12:00 do 20:00.


 Pobierz kompletne menu.

Szukasz miejsca do zorganizowania

IMPREZY OKOLICZNOŚCOWEJ

Hotel ArtCafe
ul.Konstytucji 3 Maja 1
89-100 Nakło